Domy Pod Klucz

Własny dom, ogród, garaż i obszerny taras? Miejsce do zabawy dla dzieci, jak również do spotkań z przyjaciółmi? Jeśli to Wasze największe marzenia z pewnością wielokrotnie zastanawialiście się jak je zrealizować. Przy planowaniu budowy nasuwa się wiele pytań. Ile kosztuje budowa domu i czy jest ona skomplikowana? Czy łatwo będzie pogodzić swoje obowiązki z tymi na budowie? Czy formalności i wszelkie dokumentacje nie będą stanowić problemu?

Jeśli te myśli wciąż stoją Wam na przeszkodzie w realizacji swoich marzeń, mamy dla Was najlepsze wyjście. Firma budowlana AX-BUD od lat zajmuje się kompleksową pomocą na każdym etapie budowy.

Jeżeli nie masz czasu lub chęci zajmować się skomplikowanym procesem budowy domu, to my możemy Ci w tym pomóc. Wystarczy skontaktować się z nami.

tel.: +48 601 980 478

email: biuro@ax-bud.pl

Podczas współpracy z inwestorem zajmujemy się:

 1. Pomocą w doborze działki
 2. Konsultacjami geologicznymi
 3. Występujemy do Urzędu Gminy o   Miejscowy Plan Zagospodarowania, ewentualnie o Warunki Zabudowy
 4. Pomagamy w doborze projektu lub projektujemy indywidualny projekt w cenie gotowych projektów
 5. Wykonujemy adaptacje projektów
 6. Załatwiamy pozwolenia na budowę
 7. Pomagamy w pozyskiwaniu finansów na budowę domu
 8. Organizujemy przyłącza
 9. Realizujemy budowę w trzech etapach: stan surowy z dachem, prace deweloperskie i prace pod klucz
 10. Gwarantujemy, że budowa domu jest realizowana przez doświadczonych pracowników, z wieloletnim doświadczeniem przy realizacji projektów domów jednorodzinnych
 11. Odbieramy budynek do użytkowania

Budujemy od A do Z.

Wystarczy, że posiadasz działkę budowlaną, resztą spraw możemy zająć się my. Pomagamy w wyborze projektu z bogatych zasobów internetowych, a jeżeli byliby Państwo zainteresowani projektem indywidualnym, to również możecie Państwo zamówić u nas taki projekt. Warto dodać, że koszt takiego projektu jest w porównywalnej cenie do projektów „internetowych”.

Korzyści takiego wariantu jest wiele. Przede wszystkim uzyskują Państwo dokładnie dopasowany projekt do działki, stron świata, ale co najważniejsze, projekt budowlany spełnia Państwa wszystkie wymagania co do rozkładu pomieszczeń i wyglądu zewnętrznego domu. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z nami, resztą spraw zajmiemy się my.

 

Załatwiamy wszelkie formalnościami, w tym w szczególności pozwoleniem na budowę. Za tę usługę nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty. Z roku na rok przybywa ilość dokumentów, które trzeba zgromadzić do pozwolenia na budowę. Zajmuje to wiele godzin cennego czasu, spędzonego w kolejkach w urzędach. Tym wszystkim możemy zająć się my.

 

Nasz doradca finansowy zagwarantuje Państwu wsparcie w zakresie pozyskania środków na budowę nieruchomości. Zapewniamy Państwu szybką i skuteczną transakcję, pomoc w znalezieniu dogodnej i optymalnej formy finansowania budowy domu. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę, spotkanie w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie, indywidualną opiekę doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty środków przez bank, szybszy kredyt dzięki dostępowi do uproszczonych procedur.

Naszym Klientom pomagamy:

 • obliczyć zdolność kredytową
 • wybrać najatrakcyjniejszą ofertę kredytową
 • określić oprocentowanie, okres spłaty kredytu oraz koszty z nim związane
 • skompletować oraz wypełnić wymagane dokumenty
 • dokonać innych czynności związanych z nowym kredytem hipotecznym

Doradztwo finansowe:

Expander Advisors Sp. z o.o.

Radosław Dorywalski

tel: 698-658-907

email: radoslaw.dorywalski@expander.pl

 

Budowa domu, to serce naszej działalności. Każdy etap budowy jest realizowany przez naszych wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Sprawdzone zespoły oraz skuteczny system nadzoru skutkują wysoką jakością wykonania. Dzięki temu możemy udzielić gwarancję na cały zakres wykonywanych prac.

Proces budowy dzielimy się na trzy podstawowe etapy: stan surowy, prace deweloperskie i prace pod klucz. Do wykonania wszystkich tych prac potrzeba około 20 wyspecjalizowanych ekip. W AX-BUD gwarantujemy, że wszystkie zespoły to bardzo dobrzy fachowcy, sprawdzeni na przestrzeni wielu lat współpracy.

Gwarantujemy również coś więcej- ciągłość prac, bez przerw i zbędnych przestojów. Realizując budowę w taki sposób możemy wszystkie prace przeprowadzić w ciągu jednego roku, a Państwu przekazać gotowy dom. Czas potrzebny na zbudowanie stanu surowego to 3 miesiące, na prace deweloperskie kolejne 3 miesiące i na prace pod klucz również 3 miesiące.

Wymogiem dzisiejszych czasów jest wyjątkowa dbałość o zbudowanie domu o bardzo dobrych parametrach energetycznych, a nawet domu pasywnego. Od stycznia 2013 państwo stosuje dopłaty do domów energooszczędnych i pasywnych. Można w ten sposób zaoszczędzić  do 30 tys. zł, a przy domu pasywnym nawet 50 tys. Warto dodać, że zbudowanie domu energooszczędnego o bardzo dobrych parametrach energetycznych z niskim zapotrzebowaniem na energię, nie musi być wcale kosztowne.

Możemy Państwu zagwarantować, że budowa domów na każdym etapie realizowana jest przez doświadczonych pracowników, którzy wyróżniają się długoletnim stażem przy budowie domów. Nie muszą się Państwo również martwić o to ile kosztuje budowa domu z AX-BUD, gdyż w tym aspekcie jesteśmy transparentni a naszym Klientom proponujemy atrakcyjne ceny.

Więcej informacji na temat kompleksowej budowy domu uzyskasz dzwoniąc pod nr tel: 601 980 478 lub wysyłając emaila: biuro@ax-bud.pl